Viesģimene pieteiksuies Rēzeknē!

Larai ir 16 gadu. Dzīvo nelielā pilsētā, netālu no Milānas. Meitene ir no daudzbērnu ģimenes – viņai ir viena vecāka un divas jaunākas māsas. Lara mācās mūzikas skolā un uzskata sevi par priekšzīmīgu skolnieci. Spēlē klavieres. Draugu pulkā mēdz spēlēt labdarības pasākumos un dzimšanas dienu ballītēs. Ļoti patīk dziedāt, tādēļ veicot mājas soli mēdz dziedāt. Apmaiņas gada laikā ļoti vēlas apmeklēt skolu, kas cieši saistīta ar mūzikas novirzienu.  Lara arī komponē – vislabāk patīk to darīt angliski.

Sevi uzskata par vienkāršu, pieklājīgu un izglītotu meiteni. Laru esot grūti sadusmot. Ir nepacietīga, ja lietas nevirzās tā, kā viņa to ir gaidījusi.

Vēl bez mūzikas, Larai ļoti patīk sportiskas aktivitātes. Vienu gadu spēlē volejbolu un divus gadus pirms tam apmeklēja mākslas vingrošanu.

Patīk bērni un labprāt pavada laiku ar tiem. Meitenei ir ļoti labas attiecības ar visām māsām. Liela nozīme ir laikam, kas pavadīts kopā ar ģimeni – katra svētdiena ir ģimenes diena, ko visi pavada kopā vasarnīcā. Ar ģimeni bieži ceļo.

Patīk dzīvnieki, izņemot kaķus. Ļoti patīk suņi. Viņas mājās nav dzīvnieku, bet vienmēr ir ļoti vēlējusies kaut mājās būtu suns.

Pieteikties par viesģimeni!