Potenciālā viesģimene pieteikusies!

Pattharaporn ir 15 gadus veca taizemiete. Meitene dzīvo kopā ar mammu, tēti un trīs māsām. Ģimenei patīk dažādas kopīgas aktivitātes, kur nekad neizpaliek bez kāda piedzīvojuma. Viņai patīk kopā ar māsām skriet, peldēt un gatavot. Ja rodas  kādas problēmas,  meitene griežas pēc padoma pie savas mammas vai vecākās māsas.

Draugi un ģimene meiteni raksturo kā ļoti draudzīgu, ar labu humora izjūtu, aktīvu, un atbildīgu. Viņa ir 9. klases skolniece Satriwithayas skolā un ir ļoti aktīva paralēli mācībām.

Meitene nevar iedomāties savu dzīvi bez mūzikas. Kādreiz ir mācijusies spēlēt klavieres. Otrs viņas hobijs ir fotografēšana. Viņai patīk fotografēt, jo uzskata, ka tieši bildes ir tās, kas atspoguļo atmiņas un sajūtas vislabāk. Vēl par hobiju varētu uzskatīt ceļošanu, gan kopā ar ģimeni, gan draugiem, jo ļoti patīk ceļot, satikt jaunus cilvēkus un iepazīt jaunas vietas.

Pateicoties Afs, meitene pirmos reizi uzzināja par Latviju un izvēlējās braukt tieši uz Latviju, jo viņa mīl ziemu, patīk Eiropa un patīk mazas teritorijas. Viņa ļoti cer, ka pēc apmaiņas brauciena varēs saviem draugiem, radiem un ģimenei stāstīt ko jaunu un interesantu par Latviju. Pēc programmas beigām meitene dalītsies ar saviem iespaidiem par Latviju Taizemē, bet Latvijas iedzīvotājiem pastāstīs vairāk par Taizemi.

Meitene ar nepacietību gaida iespēju iepasīties ar savu viesģimeni Latvijā.

Pieteikties par viesģimeni!