Viesģimene pieteikusies Jelgavā

Laura ir 16 gadus veca meitene no maza ciematiņa Overņas reģionā, Francijas centrālajā daļā. Meitene dzīvo ar abiem vecākiem un savstarpējās attiecības ģimenē raksturo kā ļoti tuvas. Ar mammu Laura labprāt pavada laiku un uzskata, ka viņai var uzticēt visu, jo mammas padoms nekad nepievils.

Lauras ģimenē ir arī vecāks brālis un māsa, kā arī dvīņu māsa, kuru meitene raksturo kā pilnīgu pretstatu sev, tomēr par spīti tam, abas māsas ir ļoti tuvas.

Pēc vecāku domām Laura ir kautrīga, strādīga un patstāvīga. Meitene labi satiek ar citiem un necieš konfliktus, tādēļ cenšas no tiem izvairīties. Laura tiek raksturota arī kā mierīga, kārtīga un atbildīga.

Lauras lielākā kaislība ir vēsture. Vēsturi meitene sauc par sava veida ceļošanu laikā. Viņu interesē tas, kas noticis pirms viņas dzimšanas. Meitene saka, ka vēsture viņai palīdz izprast pasauli. Patīk kino, ko uzskata par fascinējošu, kā arī mūzika, bez kuras viņa nevarētu dzīvot. Meitenei patīk lasīt. Īpašā cieņā ir vēstures romāni un detektīvstāsti. Laura min, ka arī automašīnu pasaulē viņa labi orientējas, jo gan tēvs, gan vectēvs nodarbojās ar mašīnbūvi.

Meiteni priecē dzīves sīkumi, tādi kā šokolāde, dāvanu dāvināšana un dabas baudīšana pavasarī.

Laura vēlas doties apmaiņas gadā, jo vēlas iepazīt jaunu kultūru un dalīties ar savējo. Meiteni īpaši interesē Austrumeiropas valstis, jo uzskata, ka tās ir bagātas ar savu kultūru, tradīcijām, valodām. Apmaiņas gadā meitene cer pārvarēt kautrīgumu un iemācīties mierīgāk tikt galā ar grūtībām.