Potenciālā viesģimene pieteikusies!

Passwit ir 16 gadus vecs puisis no Taizemes galvaspilsētas Bangkokas. Viņš ir 1,82m garš, līdz ar to krietni izceļas uz pārejo taizemes jauniešu fona.

Puisis dzīvo kopā ar mammu un tēti. Ģimene ir ļoti draudzīga, viņi savstarpēji var runāties par jebkuru tēmu. Jaunietis ir izteikti runātīgs, smejoties par sevi saka, ka viņam mute gandrīz nekad nestāv ciet.

Mājās Passwit palīdz veikt vairākus mājas pienākumus, kā arī pats gatavo.

Puiša ģimene ir ļoti muzikāla – tētis ir komponists un mūzikas skolotājs, kā arī viņa mamma ir vokālā pedagoģe. Mājās ir studija, kur notiek dažādi ieraksti un vokālie treniņi. Ģimene kopā apmeklē dažādus koncertus, festivālus, kā arī viņiem patīk kopā ceļot. Passwit spēlē dažādus mūzikas instrumentus.

Skolā viņš ir ļoti aktīvs gan organizējot, gan piedaloties dažādās skolas aktivitātēs. Puisis ir ļoti komunikabls, labsirdīgs un jautrs. Passwit patīk mūzikas un mākslas priekšmeti, kā arī franču valoda, savukārt matemātika un zinātnes nav starp mīļākajiem priekšmetiem. Brīvajā laikā puisim patīk spēlēt basketbolu.

Passwit vēlas izbaudīt šo gadu, lai mācītos, iepazītu citu kultūru, gūtu pieredzi un kļūtu labāks cilvēks. Nākotnē puisis vēlas studēt filmu producēšanu.

Puiša māsīca, kura ir bijusi šeit Latvijā, mūsu zemi raksturoja kā jauku valsti, kur pavadīt savu apmaiņas gadu, tādēļ arī tika izvēlēta Latvija.

Pieteikties par viesģimeni!