Viesģimene pieteikusies Blomē!

 

Emili ir 17 gadus veca meitene no Molveno, neliela ciemata Ziemeļitālijā. Meitene dzīvo kopā ar vecākiem, kuriem pieder kafejnīca. Emili ir ļoti labas attiecības ar abiem vecākiem, tādēļ tie ir kļuvuši par labākajiem draugiem, ar kuriem var runāt par visu, kas notiek viņas dzīvē.

Ģimenes locekļi un draugi raksturo Emili kā ļoti jauku, izpalīdzīgu meiteni, kura respektē pieaugušos. Pēc mammas teiktā, ja dzīvē gadās problēmas, tad viņa no tām neizvairās un cenšas atrast vislabāko veidu, kā tās risināt.

Meitenes hobiji ir sportošana un došanās pārgājienos – ciemats, kurā Emili dzīvo ir kalnains un ļoti ainavisks. Viņai ļoti patīk laivot jeb tā sauktais Dragon boat. Šinī sporta veidā cilvēku grupa speciāli konstruētā laivā airējas kopīgiem spēkiem.

Emili mīļākie priekšmeti skolā ir ekonomika, valodas un tūrisms. Viņai patīk darboties arī ar cipariem, redzēt un apgūt daudz jauna.

Savu nākotni Emili vēlas saistīt ar tūrismu – viņas kvēlākais sapnis kopš bērnības ir bijis atvērt pašai savu viesnīcu, tādējādi pierādot sevi tūrisma pasaulē un karjerā.

Meitene vēlas arī apceļot pasauli, un tas ir tas, ko viņa vēlas iegūt no sava apmaiņas gada – paplašināt savu redzesloku, iepazīt un izzināt citas kultūras un jaunu vidi, cilvēkus.

Pieteikties par viesģimeni!