Potenciālā viesģimene pieteikusies!

Carolina ir 17 gadus jauna meitene no Vācijas pilsētas netālu no Dortmundes. Pašlaik viņa dzīvo divatā ar mammu, bet meitenei ir arī vecākais brālis un 2 vecākās māsas, kas nu jau ir ģimenes pavardu atstājuši.  Carolina ļoti svarīgas ir ģimeniskās saites, viņa ikdienu tiekas ar lielo brāli un māsām un veic kopīgas aktivitātes.

Ģimene meiteni raksturo kā jauku un draudzīgu būtni ar plašu sirdi, kas vienmēr smejas un smīdina citus. Carolina ir komandas biedrs un ir gatava cīnīties par saviem draugiem, ģimeni.

Brīvajā laikā Carolina spēlē tenisu, zīmē, mācās valodas un pastaigājas ar suni, jo viņai ļoti patīk suņi. Meitene neaizraujas ar klubu apmeklēšanu, tā vietā viņa priekšroku dod laikam ar ģimeni un savējiem. Tā kā meitene dzīvo ar mammu, mājas darbi viņai nav sveši. Mamma piebilst, ka Carolina ievēro un respektē uzliktos noteikumus gan skolā, gan mājās.

Meitene jau no bērnības ir sapņojusi doties mācīties uz ārzemēm. Latviju viņa ir izvēlējusies, jo tā ir Austrumeiropas valsts ar nezināmu valodu, kurā runā retais. Pēc viņas domām Latvijā varētu būt harmoniskas un mīlošas ģimenes.

Pieteikties par viesģimeni!