Potenciālā viesģimene pieteikusies!

Suppanut ir 16 gadus jauns puisis no Taizemes. Viņa ģimenē ir gadu jaunāka māsa. Abi vecāki ir pasniedzēji augstskolā, tādēļ dēla izglītība un nākotne viņiem ir ļoti nozīmīga.

Jaunietis un viņa māsa mācās skolā, kas atrodas 130 km attālumā no vecāku dzīvesvietas, tādēļ puisis dzīvo kopmītnēs un vecākus apciemo tikai nedēļas nogalēs. Līdz ar to ir ļoti patstāvīgs, par skolas lietām pats vienmēr pieņem lēmumus, vienīgi par ļoti svarīgiem jautājumiem apspriežas ar vecākiem.

Suppanut viens no hobijiem ir mūzika. Jau no bērnības viņš spēlē trompeti un mežragu, kā arī taizemiešu flautu. Ar savu orķestri puisis ir apceļojis vairākas valstis. Arī uz Latviju viņš solās ņemt līdzi savu flautu.

Skolā Suppanut labi padodas matemātika un zinātnes. Nākotnē puisis vēlas studēt medicīnu vai farmāciju, tā kā labi veicas ķīmijā un bioloģijā. Viņa sapnis ir dziedināt cilvēkus un tiem palīdzēt.

Brīvo laiku Suppanut pavada spēlējot futbolu, palīdzot laukos vecākiem augļudārzā  vai kopīgi apciemojot vecvecākus.

Domājot par savu apmaiņas gadu Latvijā, Suppanut priecājas, ka viņam būs iespēja izbaudīt visus 4 gadalaikus, jo diemžēl Taizemē ir tikai 2 gadalaiki (vasara un lietus sezona). Jau tagad  jaunietis internetā apgūst latviešu valodu un priecājas par iespēju apciemot valsti ar citu kultūru un mūzikas tradīcijām.

Pieteikties par viesģimeni!