Viesģimene pieteikusies Siguldā!

Alessio ir 17 gadus jauns puisis no Itālijas. Viņam ir liela pieredze apmaiņas programmās – savā ģimenē uzņēmis taizemieti un amerikāni, turklāt vecākais brālis ir devies AFS apmaiņas programmā uz Krieviju. Tas Alessio sniedz nenovērtējamu pieredzi un priekšstatu par gaidāmo.

Puisis ir ļoti atvērts, aktīvs un sportisks, labprāt pavada laiku ārpus mājas. Alessio prot spēlēt flīgelhornu un taustiņinstrumentus, savas iemaņas izmantojis arī mūzikas grupā.

Skolā puisim padodas mācību priekšmeti ar tehnisku specifikāciju, viņš apmeklē aeronautikas tehnisko institūtu, šī sfēra viņam ļoti patīk un Alessio sapņo kādreiz kļūt par pilotu.

Puisis ir ļoti disciplinēts un pastāvīgs, spēj izvērtēt un plānot savu laiku. Alessio nekad nav bijušas nepatikšanas skolā un viņš lieliski spēj ar visiem sadzīvot. Ja tomēr ir radušās problēmas, puisis nekautrējas vaicāt pēc padoma tuvākajiem, lai nepieļautu kļūdu un atrisinātu situāciju veiksmīgi. No apmaiņas gada viņš sagaida unikālas iespējas, kuras izmantot un sekot brāļa piemēram un iegūt patīkami neaizmirstamu gadu.