• Sapņo kļūt par stjuartu un pilotu
  • Patīk dejot
  • Vēlas iepazīt jaunus cilvēkus un pats sevi

Andras ir 17 gadus vecs jaunietis no Ungārijas ciemata Szenna, kas atrodas mierīgā, dabas ieskautā vietā 60 km attālumā no Balatona ezera. Viņš ir bijis viesbrālis viesskolēnam no Čīles. Draugi, ģimene sauc viņu par Andri un apgalvo, ka viņš ir enerģisks, jautrs, patstāvīgs puisis ar plašu redzesloku. Pats par sevi viņš stāsta: “Ja man ir mērķis, es to pavisam noteikti sasniegšu.” Saskarsmē ar tuvākajiem augstu vērtē uzticību un atklātību.

Andras ir ļoti plašs interešu loks – viņš apmeklē skolas kori, spēlē klarneti un dejo. Pašlaik viņa kvēlākā aizraušanās ir dejošana – hip-hop, house, modernās dejas utt. Puisis apmeklē deju skolu jau trešo gadu un piedalās deju konkursos citās valstīs, līdz šim vairākus gadus dejojis ungāru tautas dejas. Arī apmaiņas gada laikā Andras būtu priecīgs turpināt izpaust sevi ar dejas palīdzību. Skolā jaunietis mācās angļu valodas novirziena klasē. Sirdij tuvākie priekšmeti ir vācu un angļu valodas, arī vēsture un ungāru literatūra. Viņam patīk mācīties valodas, jo tās, pēc viņa domām, ir ļoti noderīgas. Pēc vidusskolas plāno studēt ar tūrisma jomu saistītās nozarēs, kļūt par stjuartu un vēlāk – par pilotu.

Andras patīk ceļot. Apmaiņas gadā vēlas iepazīt jaunus cilvēkus, kultūru un valodu. Kā arī atklāt vairāk pats sevi ārpus komforta zonas.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

IZLASI:
Kas ir AFS viesģimene?
Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
Kā AFS atbalsta viesģimenes?
Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu