• Dzied korī
  • Patīk basketbols un velo
  • Vēlas būt vetārsts

Angelo dzīvo ar savu ģimeni – mammu un jaunāko brāli – pilsētā Vācijas vidienē. Ir aktīvs un daudzpusīgs savos hobijos, viņam patīk dziedāt korī, braukt ar kalnu velosipēdu, lasīt un spēlēt basketbolu. Lielu lomu viņa ikdienā ieņem mūzika un dziedāšana Svētā Toma korī Angelo tiešām patīk.

Angelo draugi un ģimene puisi raksturo kā zinātkāru, jautru un vienlaikus arī atturīgu jeb rezervētu. Viņš ir pastāvīgs, jo ikdienā mācās internātskolā un no pirmdienas līdz piektdienai dzīvo skolas kopmītnēs, savukārt nedēļas nogalēs ir kopā ar ģimeni un pavada laiku gan veicot mājas darbus, gan darot ko patīkamu kopā ar pārējiem, piemēram, reizi nedēļā apciemojot vecmāmiņu. Viņa mājās ir kaķis un suns, puisim ļoti patīk mājdzīvnieki un viņš pat apsver domu kļūt par vetārstu. Vienīgi ir atturīgs attiecībā uz zirnekļiem kā mājdzīvniekiem.

Viņš apzinās, ka apmaiņas gads būs izaicinošs un viņam ir vēlme iemācīties latviešu valodu, kaut vai nedaudz. Angelo priecāsies, ja viesģimenē būs viesbrālis, tomēr ir atvērts jebkuram variantam.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu