• Aizraujas ar lingvistiku
  • Hobijs — šūšana
  • Lasa un klausās audiogrāmatas

Anja ir izvēlējusies  semestra programmu Latvijā. Meitene nāk no gleznainas pilsētas Šveicē un dzīvo tur kopā ar mammu un jaunāko brāli. Anja ir jauniete ar progresīviem, iekļaujošiem uzskatiem un uzsver, ka gan attiecībās ar radiniekiem, gan ar draugiem, viņai ir svarīgi būt atklātai, sniegt un sajust atbalstu.

Var droši teikt, ka Anja ir kailsīga valodu fane un jau kopš 10 gadu vecuma apgūst jaunas valodas. Šobrīd viņa runā vācu, franču, angļu valodās, kādreiz ir mācījusies korejiešu, islandiešu un pat angļu rakstnieka Tolkīna izdomātu elfu valodu. Jaunas valodas apguve ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc viņa dodas apmaiņas programmā. Visvairāk lingvistikā Anju fascinē saiknes starp dažādām valodām un meitene labprāt tās pēta.
Skolā Anjas mīļākais priekšmets ir vēsture, jaunietei patīk iztēloties cilveku dzīves pirms vairākiem gadsimtiem, meitene ir pārliecināta, ka zināšanas par pagātni palīdz mums labāk izprast tagadni. Anjai ir labas atzīmes visos priekšmetos un pateicoties labai atmiņai, apgūt jaunu mācību vielu viņai ir ļoti viegli.
Meitenes hobiji ir lasīšana un šūšana, Anjai patīk ceļot, spēcīgu iespaidu uz meiteni kādreiz ir atstājis ceļojums uz Maroku.

Anja ar nepacietību gaida viņas apmaiņas gada Latvijā sākumu.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu