Viesģimene pieteikusies Siguldā!

  • Spēlē taju flautu khaen
  • Patīk matemātika un zinātne
  • Dzīvo ar jaunāko brāli un tēti

Chanokwanun ir klusa, bet ļoti draudzīga 17 gadus veca meitene no Pakkret, Bangkokas piepilsētas Taizemē. Viņas vecāki devuši viņai neparastu iesauku – Asia. Viņas mamma dzīvo blakus mājā un abas tiekas bieži, Asia prasa padomu vai kopā ar mammu ceļo. Savukārt ar tēvu Asia ir ļoti cieša saikne, viņš ļoti labi prot gatavot un meitene nereti viņam palīdz.

Asia skolā mācās matemātikas un zinātnes novirziena klasē, jo viņai padodas sistemātiskā domāšana, savukārt nav viegli ar vēsturi un ķīmiju. Savukārt nākotnē viņa vēlas studēt psiholoģiju. Savu brīvo laiku Asia vienmēr pavada lietderīgi – lasot grāmatas, spēlējot taizemiešu tradicionālo instrumentu khaen un piedaloties dažādās sporta aktivitātēs. Īpašu vērību meitene pievērš angļu valodas mācībām, tāpēc arī izlēma piedalīties AFS programmā un izvēlējās Latviju.

Meitene uzskata, ka sociālie kanāli ir laika tērēšana, tāpēc nereti brīvajā laikā nodarbojas ar aktīvo dzīvesveidu un sportošanua – dejo, spēlē volejbolu, galda tenisu, badmintonu vai peld. Ar brāli viņa labprāt spēlē video vai galda spēles.

Asia jau ir iemācījusies dažus vārdus latviski un arī krieviski ar aplikāciju palīdzību telefonā un ļoti vēlas pavadīt vienu gadu skolā valstī, kas viņu fascinē ar savu dabu, gadalaikiem un rimtumu.

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu