Viesģimene pieteikusies Rīgā!!!

Charlotte ir 17 gadus jauna meitene no Francijas. Viņai ir jaunāka māsa. Meitene piekopj vegānisku dzīvesveidu, taču saistībā ar pārtiku nemēdz būt izvēlīga, jāpiebilst, ka ģimenē viņa vienīgā ir vegāne, līdz ar to meitenei nesagādā problēmas pavakariņot pie viena galda ar cilvēkiem, kuri nepiekopj līdzīgas ēšanas paražas.

Vecāki un draugi viņu raksturo kā patstāvīgu, mērķtiecīgu un centīgu jaunieti, emocionāli nosvērtu un neatkarīgu. Charlotte atzīst, ja viņai ir mērķis, viņa nenobīsies no smaga darba, lai to sasniegtu.

Meitenes izteiktā zinātkāre izpaužas dažādu kultūru un valodu iepazīšanā, ko viņa apgūst gan skolā, gan pašmācības ceļā. Turklāt Charlotte ir tik atvērta visam jaunajam, ka bieži atzīst, ka ne visas iespējas, kuras viņa vēlas izmantot, ir iespējams īstenot. Brīvo laiku meitenei patīk pavadīt zīmējot un lasot, turklāt liela nozīme ir klavierspēlei, kam viņa velta vismaz 1 stundu dienā, taču atzīst, ka iespēja muzicēt apmaiņas gadā nav loti svarīga.

Savas gaitas pēc apmaiņas gada Charlotte ir iecerējusi turpināt Universitātē, apgūstot sociālās zinātnes, ekonomiku un politiku. Meitene jau sen sapņo par iespēju doties ārpus Francijas un iepazīt citas valsts kultūru, valodu, ģimenes paražas un izglītības sistēmu. Viesģimenē labprāt dalīsies ar savām tradīcijām, turklāt ļoti cer, ka ģimene palīdzēs viņai apgūt latviešu valodu.