Viesģimene pieteikusies Rīgā!

Christian ir 16 gadus vecs itālis, kurš pašlaik dzīvo Milānā ar saviem vecākiem un jaunāko māsu.

Viņš savā dzīvē ir nodarbojies ar daudz un dažādiem sporta veidiem. Mīļākais līdz šim ir bijis volejbols, bet puisis labprāt izmēģinātu arī hokeju, kā arī grib iemācīties slēpot.

Dažus gadus atpakaļ Christian atklāja, ka viņam padodas zīmēšana un viņam tā arī iepatikās. Vislabprātāk puisis zīmē komiksus, jo tie ir vienkārši un smiekligi, kā arī tajos var būt paslēpta kāda dziļāka doma.

Christian patīk diskutēt par dažādiem tematiem kā, piemēram, dabas katastrofas, dzīvnieki, psiholoģija utt. Viņš ir pievienojies baznīcas draudzē, lai varētu tur paust savu viedokli un uzskatus. Lai gan puisis nav reliģiozs, viņu tur pieņem un respektē, par ko viņš ļoti priecājas.

Puisis intresējas par IT un datoriem – viņš pavada daudz laika, cenšoties izprast, kā strādā tehnoloģijas, kā arī lasot IT ziņas un dažkārt arī uzspēlējot kādu video spēli.

Kad Christian pabeigs skolu, viņš domā studēt datorzinātņu fakultātē.

Vislielākais sapnis viņam ir pārceltiess uz kādu citu valsti un sākt tur jaunu dzīvi. Puisis ļoti vēlas izzināt pasauli ārpus Itālijas. Christian zin ko grib un, lai sasniegtu savus mērķus, viņš cītīgi strādā un iegulda savu darbu un laiku.

Apmaiņas programmas laikā viņš ir gatavs palīdzēt un pielāgoties jaunajai ģimenei un apstākļiem, kā arī puisis ir drošs, ka viņam izveidosies labas attiecības ar jauno ģimeni.