• Atpūšas makšķerējot
  • Neatlaidīgs un kautrīgs
  • Vēlas viesmāsu vai viesbrāli

Jau 8 gadus par savām mājām Alpu pakājē pilsētiņu Thieni sauc moldāvu puisis Cristian.

“Ļoti labs un lielisks skolnieks – ātri mācās, ir neatlaidīgs, sasniedz savus mērķus. Nedaudz kautrīgs, bet viņam ir svarīgas labas attiecības, tāpēc noteikti varētu būt piemērots jaunu cilvēku un kultūras iepazīšanā.” Tā par viņu izsakās skolas pedagogi, bet par sevi Cristian saka – “esmu ambiciozs un man patīk sacensties, tāpēc sports man ir tuvs, jo tajā viss tiek apvienots.” Lai nomierinātos, atpūstos un būtu dabā, Kristians arī labprāt makšķerē.

Vēl par sevi viņš saka, ka ir kautrīgs un atvērts, mierīgs un var būt arī aktīvs, patīk būt vienatnē un arī kopā ar draugiem.  Viņš nekad nepadodas, ja grib kaut ko sasniegt!

Arī doties apmaiņas programmā ir bijis viņa sapnis, kas nu sāk piepildīties. Tā kā viņš uzaudzis viens pats, savā apmaiņas gadā gribētu, lai viņam ir viesmāsa vai viesbrālis, kas viņa kā ģimene paliktu uz visu mūžu. Ja jūs uzņemsiet Kristianus savā ģimenē, Jūs kļūsiet daļa no viņa sapņa, un Kristians vēlas, lai šī pieredze būtu vērtīga ne tikai viņam, bet arī viesģimenei.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu