• Ambicioza un inteliģenta
  • Nopietni nodarbojas ar svarcelšanu
  • Runā angliski un franciski

Elisa ir 17 gadus veca meitene no Romas piepilsētas Itālijā. Viņas tuvie cilvēki raksturo viņu kā ambiciozu, zinātkāru, inteliģentu, jūtīgu, devīgu un saulainu meiteni, bet dažreiz arī ietiepīgu. Vissvarīgākā Elisai ir viņas ģimene. Elisai ir jaunāks brālis, savukārt vecāki dod pietiekamu brīvību, sniedzot iespēju meitenei iemācīties uzņemties atbildību.

Katru skolas dienu viņa ceļas plkst. 6, lai paspētu uz skolu, kas neatrodas tuvu mājām. Pēc stundām viņa parasti dodas uz sporta zāli un vakaros zīmē vai lasa. Trīs dienas nedēļā viņa strādā kā pasniedzēja vai izklaides jomas cilvēks pasākumos, tāpēc viņa sevi novērtē arī kā māksliniecisku personu. Elisa aizrautīgi trenējas svarcelšanā – viņas treneris ir 75 gadīgs Olimpiskais šīs disciplīnas čempions.

Viņas mīļākie priekšmeti skolā ir bioloģija un anatomija, kā arī itāļu literatūra, filozofija, matemātika un psiholoģija. Nākotnē viņa vēlas kļūt par neirologu vai tiesu medicīnas ārstu.

Elisai ir alerģija pret suņu, kaķu spalvām, kā arī putekļu ērcītēm, tāpēc viesģimene būtu vēlama tāda, kur mājdzīvnieki – ja tādi ir, nedzīvotu iekštelpās. Meitenei ir arī astma un celiakija, ar ko viņa jau ir iemācījusies veiksmīgi sadzīvot.

Elisa grib iepazīt savas jaunās valsts kultūras mantojumu un paražas, iemācīties jaunu valodu/-as, iegūt vēl vienu vietu, ko saukt par mājām, pārbaudīt savu spēju pielāgoties un padarīt sevi un savu viesģimeni laimīgus.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu