Viesģimene pieteikusies Ķegumā!

  • Veģetāriete
  • Vidējais bērns ģimenē
  • Trimestra programmas dalībniece

Elisa ir 17 gadīga meitene no Itālijas. Introverta ar svešiniekiem, runātīga ar “savējiem”- tā viņu raksturo tie, kas viņu labi pazīst. Elisa esot perfekcioniste, prasīga pret sevi, gudra meitene, kura nemīl pieņemt impulsīvus lēmumus un labāk jūtas zēnu kā meiteņu kompānijā. Vecāki ir vienmēr gatavi viņu atbalstīt, taču Elisa vēlas pati iemācīties risināt savas problēmas.

Meitene ļoti mīl lasīt, jo ar grāmatu palīdzību viņa var viesoties citās valstīs, uzzināt dažādus viedokļus un citus uzvedību modeļus, kā arī atrast domubiedrus reālajā dzīvē. Elisai ļoti patīk dzīvnieki, tāpēc viņa ir kļuvusi par veģetārieti. Viņai ir vairāki mājdzīvnieki – suņi, ar kuriem meitene ļoti labprāt pavada laiku, tos bieži fotografējot. Pateicoties mammai, kura ir botāniskā dārza pārvaldniece, Elisu interesē zinātne, bet nākotnē viņa vēlas studēt veterināriju un fotomākslu, tā apvienojot divas no viņas interesēm.

Dalība AFS programmā Elisai saistās ar iespēju kļūt pašpārliecinātākai, pieaugušākai un gatava stāties pretī jebkādām grūtībām dzīvē. Viņa uzskata, ka būs lieliski nedaudz padzīvot ārpus savas rutīnas un komforta zonas.