Viesģimene pieteikusies Cēsīs!

Francesco ir 17 gadus vecs puisis no Itālijas ziemeļu daļas. Puisim ir vecāka māsa, kura arī bijusi AFS apmaiņā, kā arī dvīņubrālis.

Francesco uzskata, ka apmaiņas gads pozitīvi ietekmēs viņa turpmāko dzīvi, jo liks izkāpt no savas komforta zonas, kļūt stiprākam un katru dienu iemācīties ko jaunu. Viņš ir apņēmības pilns mācīties latviešu valodu, jo ir motivēts aktīvi iesaistīties vietējā sabiedrībā, un apzinās, ka valodas apgūšana palīdzēs ne vien labāk iejusties, bet arī piešķirs papildu vērtību apmaiņai.

Viņam ir labas attiecības ar ģimeni, kura puisi raksturo kā uzņēmīgu un atbildīgu jaunieti. Lai gan Francesco ir svarīgi ģimenes un vecāku uzskati un atbalsts, viņam svarīgi ir būt patstāvīgam, jo Francesco uzskata, ka tieši tā var vislabāk mācīties. Vecāki stāsta, ka puisis ir pieklājīgs, labi saprotas ar apkārtējiem, kā arī ir disciplinēts un spēj izteikt un aizstāvēt savu viedokli.

Francesco raksturo sevi kā cilvēku, kuram patīk būt gan jautram, gan nopietnam. Viņam patīk sportiskas aktivitātes svaigā gaisā, taču vissvarīgākais sports viņa dzīvē ir vieglatlētika, ar kuru puisis nodarbojas jau 7 gadus un ar kuru vēlētos turpināt nodarboties arī Latvijā. Sportam viņa dzīvē ir liela nozīme, jo viņš uzskata, ka tas palīdz kļūt stiprākam un apņēmīgākam.

Jaunietim patīk mācīties, un viņa iecienītākie priekšmeti ir zinātnes priekšmeti, kā arī valodas un sporta stundas. Kaut gan nākotnes plāni pēc vidusskolas absolvēšanas viņam vēl nav skaidri, Francesco ir pārliecināts, ka apmaiņas programma palīdzēs viņam labāk izprast sevi un to, ko viņš vēlas nākotnē.