Viesģimene pieteikusies Rīgā!

Gabriele ir 17 gadus vecs zēns no Itālijas. Viņš dzīvo nelielā ciematā netālu no Milānas kopā ar saviem vecākiem, abām māsām un brāli. Viņam ļoti patīk viņa ģimene un sajūta, kas valda mājās. Reizēm puisis palīdz mājas darbos.Sevi raksturo kā draudzīgu, viņam patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem un viņam ir daudz draugu, taču attāluma dēļ viņš nevar viņus vienmēr satikt.

Gabriele spēlē futbolu jau 4 gadus, taču agrāk nodarbojās arī ar basketbolu, peldēšanu, volejbolu un galda tenisu. Vēl viņam ļoti patīk klausīties mūziku, jo tā varot kaut nedaudz uzlabot katru situāciju. Puisim nepatīk, ja viņš kaut ko izdara kāda labā, un tas netiek novērtēts.

Puisis vēlas doties uz citu valsti, jo viņam ļoti interesē iepazīt cilvēkus, kas ir atšķirīgi no viņa paša. Viņš cer, ka nākotnē viņam būs iespēja daudz ceļot un ieraudzīt daudz skaistu vietu.Vēl Gabriele vēlas uzlabot savas angļu valodas prasmes, lai tā būtu gandrīz vai kā dzimtā valoda.

Šobrīd viņš apmeklē vidusskolu, kurā koncentrējas uz matemātiku, fiziku un zinātni. Gabriele uzskata, ka ir labs skolnieks pat, ja atzīmes matemātikā nav vienmēr tik spīdošas. Viņa klasē visi ir draudzīgi un ir pieraduši kopīgi svinēt kāda klasesbiedra dzimšanas dienu aizejot uz kino vai kopīgi ēdot picu. Nākotnē puisis vēlētos kļūt par zinātnieku tāpat kā viņa tēvocis, jo viņam interesē ķīmija un bioloģija.