Viesģimene pieteikusies!

Giacomo ir 16 gadus vecs puisis no Itālijas ziemeļiem. Draugi un ģimene viņu raksturotu kā klusu, taču ļoti īpatnēju un gudru zēnu. Viņam patīk būt neatkarīgam. Atzīst, ka iespējams, nav  pats komunikablākais cilvēks,  taču ja ar kādu satuvinās, puisis ir gatavs būt labākais draugs un, kad vien nepieciešams, sniegt savu palīdzību un būt blakus. Kas attiecas uz Giacomo – sevi viņš uzskata par ļoti nosvērtu cilvēku, kurš nenervozē,  ja radusies problēma, bet gan spēj saglabāt racionālu domāšanu.

Puisis tiecas pēc piepildītas ikdienas un necenšas izniekot savu laiku, tā, piemēram, Giacomo pavada ļoti daudz laika dabā un pat nodarbojas ar koka amatniecību.

Puisis ne tikai dodas pārgājienos kalnos, bet arī vairākus gadus nodarbojas ar boksu un nesen ir uzsācis apgūt ģitārspēli, turklāt viņam ir ļoti plašas zināšanas par mūziku.

Giacomo visvairāk skolā mīl filozofijas, vēstures, angļu valodas, fizikas un zinātnes nodarbības, taču vismazāk – literatūras.  Puisis izjūt lielu kaislību pret Eiropas kultūru, ne tikai valodu un tradīcijām, bet arī mitoloģiju, jo īpaši ķeltu un skandināvu.

Giacomo necieš cilvēkus, kuri uzskata sevi par labākiem esam nekā citi, divkosīgus un nepatiesus. Puisis apkārtējos cilvēkos novērtē godīgumu un patiesumu un tāds pret citiem cenšas būt arī pats. Piedzīvojis grūtu posmu savā dzīvē – zaudējot ticību sev un savu pašapziņu, pēc kā Giacomo ir iemācījies sevi motivēt un mīlēt visu, kas viņam dots un vairs nevēlas izniekot savu laiku, bet dzīvot no visas sirds un pieņemt izaicinājumus.

Puisis uzskata, ka apmaiņas gads palīdzēs viņam augt, kļūt labākam, gūt pieredzi.