• Labi runā spāniski
  • Sabiedrisks un atsaucīgs
  • Patīk fizika un sports

Jose ir 17 gadus vecs zēns, kuram ar ģimenē valda ļoti labas, siltas attiecības. Viņš nāk no pilsētas Sardīnijā, kas ir lielākā Itālijai piederošā sala. Jose ir divi brāļi un ar jaunāko viņš bieži kopā spēlē futbolu un videospēles, dodas uz pludmali, laivo un klausās mūziku. Pie savas mammas viņš vēršas pēc emocionālā atbalsta, taču pie tēva – ar praktiskākiem jautājumiem.

Vissvarīgākie puisim ir ģimene, draugi un sports. Ģimene viņam ļauj pārvarēt jebkādas grūtības un sniedz pārliecību par sevi, draugiem viņš vienmēr var uzticēties, savukārt sports izlīdzina negatīvo enerģiju.

Mīļākie priekšmeti skola ir fizika un sports. Nākotnē Jose vēlas iegūt tādu darbu, kur viņš varētu īstenot dažādus projektus un uzzināt par jaunākajām tehnoloģijām.

AFS programmu viņš redz kā pieredzi, kas būs brīžiem arī grūta. Jose apzinās, ka viņam būs jāiemācās pielāgoties jaunajai videi un sabiedrībai, jāiemācās jauna valoda. Puisis ir pārliecināts, ka valodas barjera pirmajos mēnešos arī nebūs problēma, jo viņš zina arī angļu valodu.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu