Viesģimene pieteikusies!

Jule ir 17 gadus jauna meitene no Vācijas. Dzīvo mazā ciematā, kur viņai ļoti patīk, taču viņai ir  vēlme redzēt arī pasauli, līdz ar to meitene ir nolēmusi pēc 12.klases absolvēšanas Vācijā nesteigties uz universitāti, bet iegūt neatkārtojamu pieredzes gadu Latvijā, pēc kura plāno kļūt par sporta skolotāju.

Brīvajā laikā meitene nodarbojas ar jāšanas sportu un ļoti cer, ka viņai būs iespēja nodarboties ar kādu Latvijā populāru komandas sporta veidu, kas ļautu viņai iepazīt ko nebijušu un ātrāk iegūt jaunus draugus. Jule trenē divas bērnu sporta komandas – vingrošanas un zirgu jāšanas komandu. Turklāt Jule ļoti vēlas dzīvot valstī, kurā ir iespējas slēpot. Meitene tiecas pēc piepildītas ikdienau un labprāt nevēlas izniekot brīvo laiku. Jule uzskata, ka braukt uz valsti, par kuru iespējams daudz nezina un nav iepriekš izveidojies priekšstats, ir izaicinājums un lieliska iespēja visu izbaudīt kā pirmo reizi. Meitene nevar vien sagaidīt, kad viņai būs iespēja dzīvot viesģimenē, kas ļautu izprast Latvijas kultūru vēl vairāk.

Draugi meiteni raksturo kā uzticamu, punktuālu un mērķtiecīgu, tādu, kas seko saviem sapņiem. Jule labprāt pavada laiku ar saviem draugiem, veidojot spēļu vakarus. Meitene apzinās un uzskata, ka lielākais izaicinājums ir pārvarēt ilgas pēc mājām, taču ir pārliecināta, ka spēs tikt ar to galā.