• Runātīga un pacietīga
  • “Troņu spēļu” un “Šerloka” fane
  • Vēlas kļūt par tulku

Khrongkwan ir 16 gadus jauna meitene no tūristu iecienītas reģiona galvapilsētas Taizemes ziemeļaustrumos. Viņas vecāku dotā iesauka ir Namwan jeb Wan, kas nozīmē “saldais ūdens”. Meitene nāk no 8 cilvēku ģimenes, kurā visiem ir ļoti tuvas attiecības. Namwan ir suns un kaķis, par ko viņa rūpējas kopā ar savu jaunāko māsu.

Skolā meitene mācās intensīvajā ķīniešu un angļu valodu programmā. Lai gan ir daudz darba, viņai patīk mācības, jo viens no Namwam hobijiem ir svešvalodu apgūšana. Nākotnē meitene gribētu kļūt par tulkotāju, jo uzskata, ka Taizemē cilvēkus vajadzētu vairāk iepazīstināt ar pasaules rakstnieku darbiem.

Brīvajā laikā viņai patīk skatīties seriālus, lasīt grāmatas un klausīties mūziku angļu valodā, lai stiprinātu savas zināšanas. Kā arī skolā viņa aktīvi piedalās dažādās pulciņu nodarbībās, piemēram, jauniešu tiesību klubā, angļu valodas pulciņā un izglītības grupā. Vēl prieku sagādā iespēja palīdzēt mācībās saviem draugiem.

Namwam jau vairākus gadus ir sapņojusi par iespēju doties apmaiņas gadā, tāpēc ir ļoti priecīga par šo lielisko iespēju.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu