• Hobijs – peldēšana
  • Interesē politika
  • Patīk būt dabā

Linus ir brālis jaunākai māsai un kopā ar saviem vecākiem viņš dzīvo pilsētā Dānijas austrumos. Viņa mamma kādreiz ir piedalījusies apmaiņas programmā un ar AFS devās uz Dienvidameriku, tāpēc arī Linus vēlas gūt šādu pieredzi. Viņš kopā ar ģimeni ir daudz ceļojis, pabijis arī Latvijā. Puisim ir mājdzīvnieki – divas jūrascūciņas, par kurām viņš arī rūpējas.

Lielāko daļu viņa brīvā laika aizņem peldēšanas nodarbības, dažreiz pat divas reizes dienā septiņas dienas nedēļā, jo Linus mācās īpašā sporta klasē un viņam patīk peldēt. Tā kā hobijs aizņem tik daudz laika, viņam svarīgs laiks ar savu ģimeni un sarunas par visdažādākajām ikdienas norisēm vai citām tēmām. Viņš rod prieku, atrodoties dabā un vērojot dažādus gadalaikus, vienā un tajā pašā vietā atgriežoties atkal un atkal, salīdzinot pārmaiņas.

Linus interesē starptautiskās politiskās norises un diskusijas par to, tāpēc viņš ir pievienojies vienas Dānijas politiskās partijas jauniešu kustībai un 2019.gadā aktīvi piedalījās Dānijas vispārējo vēlēšanu norisēs kā kustības pārstāvis.

Puisis sevi raksturo kā cilvēku, kurš novērtē citu cilvēku klātbūtni, piemēram, kad viņš pilda mājasdarbus viesistabā, nevis tikai savā istabā. Viņš ātri apgūst valodas un cer to piedzīvot arī apmaiņas gada laikā Latvijā. Tāpat viņš apzinās, ka interesēsies par sociālajām un politikas norisēm visā pasaulē, kaut arī dzīvos ārpus Dānijas – tas būs pat daudz interesantāk, jo būs vieglāk iegūt citu informāciju un atšķirīgus viedokļus.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu