• Interesē fotografēšana un basketbols
  • Jaunākā savā ģimenē
  • Padodas valodu apguve

Madronai Klusā okeāna viļņu čalas ir ikdiena, jo viņa dzīvo Santa Kruz pilsētiņā Kalifornijas štatā. Iespējams, tieši okeāns licis meitenei aizrauties ar zīmēšanu, gleznošanu un grāmatu lasīšanu. Madronai ļoti patīk grāmatas par laiku, kad viņa nedzīvoja, jo tas paver plašāku skatu uz dzīvi, taču viena no mīļākajām ir Džordža Orvela “Dzīvnieku ferma.”

Meitene ir ļoti uzcītīga un visus darbus, kas veicami, cenšas izdarīt atbilstoši augstākajam vērtējumam. Aktīvi piedalās skolas debašu klubā, bet brīvdienās aktīvi darbojas dzīvnieku patversmē kā brīvprātīgā, jo ļoti mīl dzīvniekus.

Vēl Madrona ļoti labprāt savai viesģimenei ceptu kūkas un palīdzētu ikdienas darbos, jo ļoti augstu vērtē ģimeniskumu. Madronai ir ļoti labas attiecības ar vecmāmiņu, ar kuru mēdz sarunāties par dziļām un svarīgām tēmām. Meitene ļoti cer, ka viņai izveidosies labas attiecības ar viesģimeni, kuru viņa varētu saukt par savu otro ģimeni.

Madrona nākotnē gribētu darboties kultūras jomā, tāpēc gadu dzīvot un izzināt pilnīgi citu kultūru uzskata par ļoti vērtīgu pieredzi. Un viņa grib arī piedzīvot īstu ziemu 😊.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu