Viesģimene pieteikusies Krāslavā!!!

Marai ir 16 gadi. Viņa ir no mazas pilsētas Itālijas dienvidu daļā. Viņai ir jaunāka māsa. Kaut gan viņai dzimtā pilsēta ļoti patīk, Mara ar nepacietību gaida iespēju iepazīt jaunas vietas.

Viņa sevi raksturo kā sociālu, pozitīvu un komunikablu meiteni, kura novērtē sev apkārt esošos cilvēkus un kurai ļoti patīk iepazīt citus, jo tas palīdz viņai apgūt ko jaunu, ne vien par citiem, bet arī pašai par sevi. Neraugoties uz to, ka apkārtējie cilvēki ir svarīga viņas ikdienas sastāvdaļa, Mara saka, ka vienmēr cenšas būt patstāvīga, kā arī atbildīga. Viņas vecāki norāda, ka iepriekšējās vasaras Mara pavadījusi prom no mājām, kas viņā pastiprinājis vēlmi izzināt apkārtējo pasauli, kā arī palīdzējis pieaugt.

Marai patīk lasīt grāmatas, jo tas palīdz viņai relaksēties. Meitenei patīk arī mūzika, un viņa pavisma nedaudz prot spēlēt klavieres. Marai patīk apmeklēt skolu, un viņas iecienītākie mācību priekšmeti ir itāļu valoda, grieķu valoda un bioloģija. Nākotnē viņa vēlētos studēt medicīnu, tādēļ šobrīd apmeklē arī bio-medicīnas nodarbības.

Viņa ir ļoti priecīga par iespēju pārcelties uz Latviju, lai 10 mēnešu laikā izzinātu jaunu valsti un kultūru, kā arī lai iepazītu savu viesģimeni. Mara apzinās, ka šī pieredze ne vienmēr būs viegla, taču atzīst, ka, neraugoties uz grūtībām, apgūto nekad nekas neaizstās.