Potenciālā viesģimene pieteikusies!

  • Ļoti pozitīva un sabiedriska
  • Jaunāks brālis
  • Patīk valodas

Nicole ir 16 gadus veca meitene no Sardīnijas, kura dzīvo ar vecākiem un jaunāku brāli. Viņa ir ļoti sabiedriska un ļoti pozitīva, kurai nepatīk būt dusmīgai, jo tad ir jābūt ļoti nopietnam iemeslam. Viņai nav problēmu sākt sarunu ar svešinieku vai iegūt jaunus draugus. Nicole patīk dažādu svētku svinēšana, īpaši Ziemassvētku laiks.

Nicole ļoti patīk fotografēt, jo to viņa uzskata par lielisku vizuālas komunikācijas veidu, kas palīdz viņai izpaust savas emocijas. Meitene bieži fotografē kopā ar savu māsīcu, ar kuru ir ciešas attiecības. Vēl Nicole aizraujas ar vieglatlētiku un patīk pavadīt brīvo laiku ārpus telpām. Skolā Nicole patīk mācīties valodas – šobrīd zina angļu un spāņu, nedaudz franču.

Meitenei ir riekstu nepanesība, tāpēc izvairās no ēdieniem ar tiem sastāvā. Viņa prot gatavot ēst, bieži palīdz savam brālim un spēj būt pastāvīga. Viņa apzinās, ka viesģimenē noteikumus būs jāievēro, kas gan nesagādās viņai problēmas.

Nicole vēl nav izlēmusi, ko vēlas savai nākotnei, bet cer, ka šajā apmaiņas gadā viņa gūs daudz jaunu draugu un pārbaudīs savu ideju saistīt nākotni ar profesiju, kas ļautu daudz ceļot.

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu