• Mērķtiecīga un draudzīga
  • Lasa grāmatas un spēlē klavieres
  • Patīk būt brīvprātīgajai

Nitchapatch ir 16 gadus veca jauniete no Bangkokas Taizemē. Viņa sevi raksturo kā draudzīgu, pieticīgu un uz sīkumiem neiespringstošu cilvēku, kurai ļoti patīk kaķi. Vecāki viņai devuši iesauku Kunnai. Viņai ir ciešas attiecības ar ģimeni, kopīgajā laikā diskutē par dažādiem tematiem – mūziku, mākslu, zinātni un analītisko domāšanu. Viņa mājās cītīgi pilda uzticētos pienākumus un uzņemas atbildību par jaunāko brāli. Ģimenes mājvietā dzīvo arī viņas vecvecāki.

Attiecībās ar citiem Kunnai ir izpalīdzīga un saprotoša. Brīvajā laikā mīl lasīt grāmatas un spēlēt klavieres, kā arī pavadīt laiku ar draugiem vai mazo brāli. Ļoti labprāt piedalās brīvprātīgo aktivitātēs skolā un slimnīcā. Savukārt ar tēti patīk kopīgi dziedāt, braucot automašīnā.

Nākotni viņa vēlas saistīt ar arhitektūru un inženieriju, tāpēc skolā ir izvēlējusies matemātikas un dabaszinātņu novirzienu. Centīgi mācās, apmeklē papildus stundas ar mērķi uzlabot savas atzīmes un sagatavoties iestājeksāmeniem universitātē. Atzīst, ka grūtības sagādā tikai ķīmija.

AFS apmaiņas programmā dodas, lai iegūtu vērtīgu pieredzi nākotnei un iemācītos valodu. Kunnai izvēlējās Latviju dabas, arhitektūras dēļ un tāpēc, ka te salīdzinoši ir mierīgi.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu