• Multikulturāla ģimene, divas māsas
  • Neatkarīga, mīl mākslu, muzejus, zina 6 valodas
  • Trimestra programmas dalībniece

Olivia ir 16 gadi un viņa nāk no Briseles Beļģijā. Sevi viņa raksturo kā intelektuālu, radošu un ļoti aktīvu jaunieti. Interesējas par daudz dažādām lietām, kā piemēram, mākslu, zīmēšanu, mūziku, teātri, kino, fotografēšanu. Brīvajā laikā Olivia mīl lasīt grāmatas, spēlēt klavieres, jāt ar zirgiem, gatavot ēst un ceļot. Kopā ar ģimeni viņai patīk skatīties filmas, apmeklēt kultūras pasākumus un muzejus. Visvairāk viņai patīk ceļot kopā ar mammu ar mugursomu plecos, iepazīstot vietējos iedzīvotājus un izzinot viņu kultūru un paradumus.

Meitene nāk no multikulturālas ģimenes – mamma dzimusi Spānijā, tētis Vācijā un abi ir ārsti. Viņai ir arī mazāks brālis un mājdzīvnieki. Olivia runā spāņu, franču, vācu, angļu, holandiešu un nedaudz arī krievu valodā. Viņai interesē ekoloģija, tāpēc ir aktīva Pasaules dabas fonda biedre. Kopš 7 gadu vecuma Olivia mācās spēlēt klavieres, tāpēc mūzika viņai ir tuva.

Olivia nepatīk ikdienas rutīna un skolā vismīļākie priekšmeti ir filozofija, māksla un zinātne. Meitene labprāt pieņem jaunus izaicinājumus, “izkāpj” no savas komforta zonas, kā arī apgūst un atklāj jaunas lietas. Tie ir arī galvenie iemesli, kāpēc viņa vēlas doties apmaiņas programmā.

“Nevaru vien sagaidīt kad satikšu savu jauno viesģimeni!” ar sajūsmu raksta Olivia.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
Kas ir AFS viesģimene?
Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
Kā AFS atbalsta viesģimenes?
Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu