Potenciālā viesģimene pieteikusies!

  • Drošsirdīga un radoša
  • Kolekcionē Lego un patīk “budžeta” ceļošana
  • Vecākais bērns ģimenē

Phusanisa ir 16 gadus veca taju meitene no lielpilsētas Hatjai, kas ir biznesa un iepirkšanās centrs. Meitenes vecāku dotā oficiālā iesauka ir Milla. Viņu raksturojošās īpašības ir spēcīgs raksturs, brīva no aizspriedumiem, radoša, smaidīga, optimistiska, bezbailīga. Brīvo laiku viņa pavada kopā ar saviem tuvākajiem draugiem vai ģimeni, skatoties romantiskās filmas kino, izpaužot savus radošos talantus (zīmēšana, gleznošana, fotografēšana, teātris), baudot aktīvu dzīvesveidu (peldēšana, vingrošana, joga, braukšana ar velo) vai mācoties.

Milla ir tuva ar savu ģimeni, katrās brīvdienās visi kopā dodās skriet, savukārt svētdienas un ģimenes dienas. Viņas tēvs ir armijas cilvēks, bet mamma – farmaceite, savukārt ar jaunāko brāli meitene bieži brauc ar velo un jokojas. Viņai ir viena fobija – peles, tāpēc nebūs lielā sajūsmā par šādu mājdzīvnieku.

Skolā meitenes mīļākie mācību priekšmeti ir zinātne, matemātika un programmēšana. Viņai patīk domāt loģiski, ir apguvusi grafisko dizainu un robotiku. Kopā ar draugiem no skolas viņai patīk spēlēt basketbolu un piedalīties brīvprātīgo programmās. Nākotnē viņa vēlas kļūt par statistiķi, jo sevi uzskata par analītiska prāta īpašnieci.

Milla mācību gada laikā Lavijā ir apņēmusies iemācīties latviešu valodu, jo vēlas paplašināt savas zināšanas, kā arī iemācīt viesģimeni taisīt gardus taizemiešu ēdienus.

Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu