Potenciālā viesģimene pieteikusies!

  • Patīk bioloģija, latīņu valoda un zirgi
  • Enerģisks, līderis, ar labu humora izjūtu
  • Trimestra programmas dalībnieks

Pieter ir 17 gadus vecs puisis no Flāmu daļas Beļģijā. Draugi viņu raksturo kā izpalīdzīgu un jauku cilvēku ar labu humora izjūtu. Pats par sevi saka – atbildīgs, jo kopš bērnības ģimene ļauj viņam pašam pieņemt lēmumus. Viņam ir vecāka māsa un jaunāks brālis, kā arī ļoti tuvas attiecības ar mammu.

Pieter ir aizrāvies ar jāšanas sportu un viņam patiešām tas padodas, piedaloties sacensībās ar zirgu Vidoc. Puisis apgalvo, ka iegūt zirgu uzticību prasa kādu laiciņu, bet līdz ko tas izdodas, viņi kļūst par labākajiem draugiem un spēj sniegt visu, ko vēlies. Tieši šī iemesla dēļ Pieter mīl šos dzīvniekus.

Apmaiņas gadā puisis vēlas iegūt jaunas pieredzes un dzīves gudrības, kā arī iemācīties pastāvēt pašam par sevi. Viņš ir gatavs apgūt latviešu valodu, bet sākumā labprāt vēlētos uzlabot savas angļu valodas zināšanas. Pirms došanās savā apmaiņas gadā, viņš apmeklēs valodu kursus.

Puisim patīk iet uz skolu, jo tā ir vieta, kur atrast atbildes uz dažādiem dzīves jautājumiem un izprast lietu būtību. Mīļākie priekšmeti viņam ir bioloģija un latīņu valoda.

Izlasi:
Kas ir AFS viesģimene?
Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
Kā AFS atbalsta viesģimenes?
Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu