Potenciālā viesģimene pieteikusies!

  • Ir vecāka māsa
  • Patīk suņi un basketbols
  • Augstu vērtē vecāka gadagājuma cilvēkus

Pongsapol ir ļoti uzņēmīgs, zinātkārs 16 gadus vecs jaunietis no Taizemes galvaspilsētas Bangkokas, kura oficiālā vecāku dotā iesauka ir TJ. Skola un mācības viņam nesagādā problēmas, interesē angļu valoda un matemātika. Pēc stundām viņam vislabāk patīk spēlēt basketbolu, kas viņam ļoti labi padodas, tāpēc viņš vēlas arī saistīt savu nākotni ar to.

Ģimene puisim ir pirmajā vietā, kopā pavada ļoti daudz laika. TJ pats arī gatavo sev ēst, kad ir viens, viņam ir uzticēti arī daži pienākumi (mazgāt traukus, mazgāt suņus un rūpēties par savām drēbēm). Zēnam arī patīk pavadīt laiku ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, jo cenšas mācīties no viņu pieredzes. Viens no viņa mentoriem ir 75 gadus vecais angļu valodas skolotājs.

TJ ir ceļojis tikai uz Āzijas valstīm, tāpēc mācības uz gadu Latvijā, Eiropā viņam būs pilnīgi jauna pieredze. Viņš vēlas iepazīt mūsu dabu, īpaši mežus, dzīvot valstī, kas ir droša un nav pārapdzīvota. Viņš ļoti priecātos par iespēju turpināt trenēties kādā basketbola komandā. TJ jau ir atradis iespēju mācīties latviešu valodu virtuālajā vidē un varbūt pārsteigs savu viesģimeni ar sveicienu latviski.

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu