Viesģimene pieteikusies Rīgā!

  • Patīk zīmēt, mākslinieciska
  • Vienīgais bērns ģimenē
  • Klusa, atbildīga un centīga

Punyanuch jeb Mam ir klusa 17 gadus jauna meitene no Taizemes kūrortpilsētas Sriračas. Kopā ar ģimeni – tēti un mammu – ir apceļojusi visu Taizemi, jo tas ir viņu kopīgais hobijs. Mam ir atbildīga jauniete, jo ģimenē katram ir savi pienākumi un pamatlikums ir cienīt vienam otru. Tuvākie cilvēki viņu vērtē kā klusu, nosvērtu, ļoti atbildīgu un uzticamu jaunu meiteni.

Mam aktīvi iesaistās dažādos skolas rīkotajos pasākumos, īpaši, ja tie saistīti ar mākslu – zīmēt, dziedāt, dejot. Meitenes skola ir populārs valodu apmācību centrs, tāpēc Mam ir izvēlējusies angļu un japāņu valodu virzienu. Vismazāk viņai padodas fiziskās aktivitātes, bet viņa brīvajā laikā mēģina to uzlabot. Dzīvē Mam vadās pēc savas mammas padoma – censties visu izdarīt tik labi, cik vien to spēj. Savukārt grūtības mācībās meitene dažreiz risina arī ar Youtube pamācību starpniecību, piemēram reiz to izmantoja fizikas vielas apguvei.

Meitenei ļoti patīk zīmēt, turklāt viņa ir izpētījusi, ka Latvijā daba ir ļoti skaista. Pēc Latvijas kā valsts izpētīšanas internetā viņas sapnis ir apmeklēt baletu Rīgā un turpināt mācīties latviešu valodu, jo viņa ar dažādu e-rīku palīdzību dažus vārdus jau ir apguvusi.

Lai gan meitene nav pārliecināta par savu nākotnes profesiju, viņa plāno savu dzīvi saistīt ar biznesu un tulkošanu, vai arī viņa gribētu kļūt par stjuarti, jo patīk ceļot. Viņa pat apsver iespēju studēt Austrālijā, bet šobrīd ir izvirzījusi mērķi pavadīt mācību gadu Latvijā.

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu