Viesģimene pieteikusies Koknesē!

  • Aktīva un mērķtiecīga
  • Patīk dzīvnieki un badmintons
  • Dzimusi Filipīnās, jūtas kā itāliete

Regine ir 17 gadus veca meitene, kura jau vismaz vienpadsmit gadus ar savu ģimeni dzīvo Itālijā, kaut ir dzimusi Filipīnās – tāpēc jūtas vairāk kā itāliete nekā filipīniete. Viņa pati sevi raksturo kā ambiciozu, mērķtiecīgu meiteni, kura sākumā varētu šķist kautrīga, taču drīz vien ir spējīga atvērties. Tuvie cilvēki viņu raksturo kā ļoti labsirdīgu, vienmēr smaidīgu un pozitīvu. Viņas tuvākā ģimene ir mamma, tētis, divi vecāki brāļi un vecvecāki, bet arī draugiem ir liela nozīme.

Viņa runā brīvi trīs valodās – angļu, Itāļu un tagalu (austronēziešu saimes valoda), nedaudz zina arī spāņu un latīņu. Skolā patīk humanitārās zinātnes – psiholoģija, antropoloģija, socioloģija, filozofija – un eksaktās – ķīmija, fizika, matemātika. Vecāki vienmēr ir uzsvēruši izglītības nozīmi cilvēka labākas nākotnes veidošanā.

Meitenei ir daudz dažādu hobiju –  badmintona spēlēšana, lasīšana, fotografēšana, mūzikas klausīšanās. Regine Clare ir liela piedzīvojumu meklētāja un labprāt apceļo jaunas vietas, iepazīst nestandarta aktivitātes (ceļošana ekonomiskajā variantā jeb “ar mugursomām” utt.). Meitene ir arī liela dzīvnieku mīle.

Apmaiņas gadā Regine vēlās atrast pati sevi, iemācīties jaunu valodu un iegūt draugus no dažādām pasaules malām.

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu