Viesģimene pieteikusies Ādažos!

  • Interesē teniss, softbols, teātris
  • Dzīvo Bankokā
  • Viesģimene bez suņiem

Supasini ir 16 gadus jauna un nāk no Taizemes galvaspilsētas Bangkokas. Viņai ir viens vecāks brālis un ar vecākiem ir ļoti cieša saikne. Supasini tuvie cilvēki viņu raksturotu kā ļoti draudzīgu, jautru, atraktīvu meiteni ar lielu pašpārliecinātību. Viņas vecāku dotā iesauka ir Nini.

Viņa aktīvi iesaistās sabiedriskajā dzīvē, piedaloties visdažādākajos projektos, dejojot taizemiešu tradicionālās dejas, spēlējot tenisu un softbolu un ir pat izrādījusi savas aktiermākslas spējas Šekspīra lugā ‘’Divpadsmitā nakts’’. Supasini ir daudzpusīga jauniete, kurai patīk arī fotogrāfēšana, ceļošana (bijusi apmācībās Jaunzēlandē, Singapūrā un Lielbritānijā), daba.

Būtu labi, ja viesģimenē nebūtu mājdzīvnieku vai tie dzīvotu tikai ārpus mājokļa, jo meitenei ir alerģija no suņu blusām. Viņai ir savi pienākumi mājās, tāpēc viegli piemērosies viesģimenes ikdienai, kā arī ir pieradusi reizi dienā ieturēt kopīgu maltīti ar ģimeni un pārrunāt dienas notikumus.

Supasini par Latviju zina ļoti maz, tāpēc šajā apmaiņas gadā viņa vēlas uzlabot savas zināšanas, tās iedzīvotājus un, bez šaubām, interesanto kultūru.

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu