Viesģimene pieteikusies Rīgā!

  • Neatkarīga un zinātkāra
  • Interesē IT un brīvprātīgo darbs
  • Spēlē mūzikas instrumentus

Vivian ir 16 gadus veca jauniete no nelielas pilsētas ASV ziemeļaustrumos. Vecāki viņu raksturo kā patstāvīgu un inteliģentu meiteni, kurai ir liela pieredze salīdzinoši ar citiem viņas vecuma jauniešiem. Apkārtējie uzsver to, ka ar Vivian par parunāt par visu, un viņa lieliski spēj argumentēt savu viedokli. Šobrīd Vivian dzīvo ar tēvu, bet regulāri tiekas arī ar māti, kura dzīvo netālu.

Skolā viņu visvairāk interesē vēsture un angļu valoda, bet brīvajā laikā ir plašs interešu loks – programmēšana jau no agras bērnības, rokdarbi, ēst gatavošana, grāmatu lasīšana un mūzika. Viņa spēlē vairākus mūzikas instrumentus: ģitāru, ukuleli, bandžo, mandolīnu un citus, kā arī mācās izveidot no audio failiem mūzikas skaņdarbus. Vivian aktīvi darbojas kā brīvprātīgā, piemēram, ar jauniešiem, kuriem ir garīga rakstura traucējumi, kā arī mācot senioriem apgūt tehnoloģijas.

Jāņem vērā, ka meitene ir alerģiska pret mājdzīvniekiem un dažiem pārtikas produktiem (rieksti, selerija, ķirbji utt.), ir astma (lieto medikamentus), tāpēc ir vajadzīga viesģimene, kurā nav smēķētāju un mājdzīvnieku.

No apmaiņas gada Vivian sagaida mācības citādākā izglītības sistēmā un latviešu valodas apguvi.

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu