Viesģimene pieteikusies Mārupē!

  • Spontāna, pozitīva, neatlaidīga
  • Pārvalda spāņu, angļu un nedaudz franču valodas
  • Īpaši interesē Latvija un tās vēsture

Ximena ir 16 gadus veca meitene no Oahakas pilsētas Meksikas dienvidos. Viņa nāk no katoliskas ģimenes, vecāki ir juristi un meitenei ir jaunāka māsa. Ximenai patīk iepazīties un runāt ar citiem cilvēkiem, sevi raksturo kā smaidīgu un jautru. Vecāki atzīst, ka jauniete ir ļoti atbildīga un arī gatava uzklausīt ieteikumus.

Meitenei skolā ļoti patīk mācīties angļu valodu, ko viņa pārzina ļoti labi, un ķīmiju. Viņai interesē arī futbols, ko viņa spēlē kopš 11 gadu vecuma. Dažreiz viņa apgūst aktiermākslu. Ximena ikdiena ir pietiekami noslogota un viņa apzinās, ka visas papildus aktivitātes ir ieguldījums nākotnei. Pēc vidusskolas absolvēšanas viņa vēlas studēt starptautiskās tiesības vienā no labākajām Meksikas augstskolām.

Ximenai negaršo jūras veltes, viņa netipiski meksikāņiem bieži nelieto uzturā gaļu. Viņai arī nevisai simpatizē kaķi, bet nav alerģijas pret tiem. Vēlas dzīvot ģimenē, kas atbalsta aktīvu dzīvesveidu. Mērķis dalībai AFS programmā ir iepazīt Latviju – par to lasījusi jau pirms pieteikšanās, kā arī vēlas labi apgūt latviešu valodu.

Izlasi:
Kas ir AFS viesģimene?
Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
Kā AFS atbalsta viesģimenes?
Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu