• Apvieno divas kultūras
  • Basketbols ir kaislība
  • Spēlē vijoli

Yuhei ir 17 gadus jauns puisis, kurš kopā ar savu ģimeni dzīvo uz dienvidiem no Tokijas. Viņa māsa ir bijusi AFS apmaiņas programmā, tāpēc loģiska ir arī jaunieša vēlme gūt līdzīgu pieredzi. Yuhei radinieki dzīvo arī ārpus Japānas, tāpēc dažādas kultūras un to atšķirības nav viņam svešs temats.

Viņš ir dzimis Taivānā, līdz šim dzīvojis Japānā un uzskata, ka abas vecāku kultūras viņā ir veiksmīgi apvienotas. Uzskata sevi par dzīvespriecīgu un laipnu jaunieti, kuram patīk palīdzēt citiem. Viņš ļoti augstu vērtē ģimeni un labas attiecības tajā. Ir gan vecāka, gan jaunāka māsa.

Yuhei kopš 10 gadu vecuma spēlē basketbolu, kas ir viņa mīļākais sporta veids. Viņš ir ietekmējies no Maikla Džordana un arī Kobes Brainta. Savukārt mūzika – arī klasiskā – ir viņa ikdienas pavadone, jo viņam patīk gan to klausīties, gan dziedāt, gan izpildīt. No četru gadu vecuma spēlēja vijoli un vēl joprojām patīk klausīties to, īpaši, kad spēlē jaunākā māsa.

Piedalīties apmaiņas programmā ir jaunieša sapnis jau kopš bērnības, kad viņš apjauta, ka pasaule visur nav vienāda un ir globālas problēmas. Viņam skolā patīk mācīties vēsturi, dabas zinības un par citām kultūrām. Yuhei cer, ka gads Latvijā palīdzēs viņam kļūt vēl atvērtākam.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu