Viesģimene pieteikusies Krimuldā!

Alice ir 17 gadus veca meitene no Itālijas. Draugi un ģimene viņu raksturo kā mierīgu, jauku, devīgu un atbildīgu. Pati sevi uzskata par kautrīgu un strādīgu, dažreiz arī ir prasīga pret sevi, it īpaši skolā. Meitenei ir labas attiecības ar ģimeni, viņa bieži palīdz vecākiem, kā arī vēršas pie tiem, ja ir vajadzīgs kāds padoms. Viņa bieži pavada laiku ar jaunāko māsu un ļoti labi ar viņu satiek, kaut viņai ir tikai 9 gadi.

Vēlētos arī viesģimeni ar bērniem, jo labi ar tiem saprotas un viņai tie patīk. Meitenei patīk sports, viņa spēlē volejbolu un pēc viņas domām tas ir jautri un lielisks veids kā sevi uzturēt formā.

Ceļošana ir viens no viņas mīļākajiem hobijiem, viņa to dara jau no mazotnes un ir pabijusi gandrīz visās Eiropas valstīs.

Meitenei patīk skola, jo uzskata, ka tā ir vieta, kur attīstīties. Alice skolā apgūst angļu, vācu, krievu un latīņu valodas. Viņa ir priecīga par iespēju iemācīties jaunu valodu. Viņai labāk patīk un padodas humanitārie priekšmeti, kā vēsture un ģeogrāfija. Pēc skolas plāno turpināt nodarboties ar valodu apguvi.