Izvēlēties programmas:

  • Eiropa
  • Ziemeļamerika
  • Dienvidamerika
  • Okeānija
  • Āzija

Atver savu pasauli jaunām iespējām

AFS starpkultūru piedzīvojumi pārveido dzīvi uz visiem laikiem! Mēs to saucam par #AFSeffect
STU_GLOBAL

Kļūsti globāls

Dzīvo jaunā ģimenē citā valstī. Izbaudi dažādas tradīcijas. Atvēli laiku saprast, novērtēt un padziļināt savu izpratni par citu viedokļiem, kultūrām, reliģijām un svarīgām problēmām visā pasaulē

STU_CHANGE

Radi izmaiņas

Atver prātu jaunam veidam, kā uztvert pasauli, un palīdzi citiem ieraudzīt pasauli tā, kā tikai tu to spēj. Savieno kultūras, veidojot draudzības, kas ilgs visu dzīvi

STU_FLUENT

Gūsti zināšanas un prasmes

Sāc apmeklēt jaunu skolu, mācīties jaunu valodu un atrodi veidus, kā iepazīt cilvēkus no citām kultūrām, ar citu pieredzi – prasmes, kuras aizvedīsi sev līdzi uz mājām un varēsi izmantot visu mūžu

STU_YOU

Iepazīsti sevi

Atklāj jaunas lietas par sevi un savu vietu pasaulē. Uzzini, kā pārvērst sarežģītas situācijas vērtīgās iespējās, kas palīdzēs attīstīties un pieaugt

Ne tikai gads, bet arī vesela dzīve gada laikā.

“Pēc AFS mana dzīve skaidri nodalījās “pirms” un “pēc” periodā. Bez šīs pieredzes es noteikti nebūtu tā pati, kas šobrīd. Šī pieredze ļoti izmainīja manu dzīvi.”

—Mela Kabrera, apmaiņas skolniece no Paragvajas Japānā

Skolēnu stāsti

Adele

Adele Čīlē

Šajā rakstā es vēlos jums nedaudz pastāstīt, kā tas patiesi ir – dzīvot kā apmaiņas skolēnam. Ziniet, pirms es reāli nonācu savā tagadējā situācijā, man bija pavisam citādi uzskati par to, kā visticamāk šis viss notiek.

Lasi vairāk
gundapig

Gunda Islandē

Laikapstākļi kļūst trakāki. Aizmirstiet, ko pirmajā blogā rakstīju, ka Islandē nav tik auksts kā visi stāsta. Toreiz man vēl bija Islandes demo versija.

Lasīt vairāk
Paula

Paula Spānijā

Paula izveidojusi video stāstu par to, kā viņai klājas Spānijā.

Skatīties
Karlis

Kārlis Japānā

Par savu pieredzi Japānā Kārlis ir izveidojis jauku video un padalās ar dažiem foto stāstiem.

Lasi vairāk
FB_IMG_1496782586903

Dāvis ASV

Dāvis mācījās ASV, Viskonsīnas štatā 2016. / 2017. mācību gadā

Lasi vairāk
IMG-20181204-WA0024

Madara Šveicē

Madara Šveicē pavada gadu (2018. / 2019. mācību gads) un mācās vidusskolā. Lasi un iepazīsti šo gleznaino valsti caur viņas pieredzi!

Lasi vairāk

Kā kļūt par AFS programmas dalībnieku?

Internetā esi izpētījis AFS programmu piedāvājumu vai saticies ar mums personīgi. Tagad esi gatavs pieteikties! Lūk, ko vari sagaidīt no AFS starpkultūru ceļojuma:
STEP1

Atrodi programmu un piesakies

Pieteikuma anketa ir ļoti detalizēta. Tomēr, atklājot pāris svarīgas lietas, tu palīdzēsi padarīt savu AFS pieredzi neaizmirstamu. Ja neesi par kaut ko pārliecināts, tad droši zvani mums.

STEP2_ST

Tu esi izvēlēts!

Ne visi kļūst par AFS dalībniekiem. Tavs pieteikums, intervijas ar tevi un rekomendācijas par tevi parāda mums, cik ļoti tu esi gatavs doties starptautiskā skolēnu apmaiņā. Tagad sāksies vislabākā daļa!

STEP3

Apmeklē AFS sagatavošanas nometni

AFS orientation sessions (before, during and after your program) help you navigate personal and cultural growth opportunities while you’re abroad.

STEP4_ST

Kāp lidmašīnā un gatavojies iepazīt pasauli

Darbīgi AFS brīvprātīgie, viesģimenes un darbinieki ir gatavi padarīt tavu dalību AFS programmā par neaizmirstamu starpkultūru mācīšanās piedzīvojumu.

AFS-students

Kā pierunāt vecākus teikt: „JĀ!”

Informācija vecākiem

AFS ir viena no lielākajām programmām, kas vidusskolēniem nodrošina mācības ārzemēs un kurā darbojas apmācīti darbinieki un brīvprātīgie. Kopš 1947. gada AFS programmā jaunieši gūst praktiskas iemaņas un zināšanas, ko novērtē gan universitātēs, gan uzņēmumos un kuras ir nepieciešamas, lai gūtu panākumus mūsdienu pasaulē. AFS programmās jaunieši apgūst pasauli ārpus ierastās sabiedrības robežām un kļūst spējīgāki komunicēt ar cilvēkiem no citām valstīm un kultūrām.

Lasīt vairāk

Mācies izzināt pilnīgi jaunu pasauli

AFS palīdzēs ik katru pieredzi pārvērst par patiesu mācīšanos. Mūsu brīvprātīgie un personāls vadīs Tevi cauri AFS skolēna starpkultūru mācību programmai – rīks, kuru izstrādājuši pieredzējuši AFS izglītības un starpkultūru saskarsmes eksperti no visas pasaules. Orientāciju nometnes un ikmēneša mācību tikšanās ar apmācītiem brīvprātīgajiem palīdzēs Tev iegūt vairāk no apmaiņas pieredzes, sagatavojot pamatus starpkultūru izpratnei atlikušajam mūžam.

Kā AFS Tevi sagatatavo jaunajai pieredzei