30. septembrī jauniešu centrā „Kaņieris” norisinājās AFS topošo brīvprātīgo apmācības. Piedalījās jaunieši no Rīgas, Jelgavas, Ķekavas un Kandavas. Savukārt tās vadīja ne tikai AFS Latvija pārstāvji, bet arī brīvprātīgie no Vācijas un Ungārijas. Topošie brīvprātīgie uzzināja par to, kas tad īsti ir AFS starptautiskā organizācija un ar ko tā nodarbojas. Dienas laikā cauri spēlēm viņi iepazinās ar vajadzīgajām prasmēm, kas viņiem būs vajadzīgas, kad viņi būs brīvprātīgie, piemēram, sadarbošanās ar citām personām.

Topošo brīvprātīgo apmācībās tika iesaistīti latviešu un citu valstu jaunieši. Šīs mācības tika veidotas, lai jaunie brīvprātīgies saprastu, kas tieši viņus sagaida nākotnē, un vai brīvprātīgais darbs ir piemērots viņiem. Lai saprastu, kas viņus sagaida nākotnē, viņi iepazinās ar brīvprātīgo lomām AFS.

AFS topošo brīvprātīgo apmācības beidzās ar labu noskaņojumu un smaidu sejās. Ja arī Tevi interesē kļūt par brīvprātīgo, seko līdzi informācijai AFS kalendārā vai sazinies ar brīvprātīgo koordinatori Maiju Seņinu ([email protected])

Sagatavoja: Lauma Vilmane, apmācību dalībniece.