• 16 gadi
  • Dejošana
  • Zīmēšana, gleznošana
  • Ģimenes vērtības
  • Gada programma

16 gadus vecā Akari dzīvo Sado salā Japānā un viņa novērtē salas dabas skaistumu un iespēju dzīvot tuvumā jūrai. 
Akari Japānā ir pieradusi daudz mācīties, kā arī nodarboties ar dažādām aktivitātēm ārpus skolas. Meitenes aizraušanās ir dejošana- deju skolu viņa apmeklē katru nedēļas nogali. Viņai patīk dažādi deju stili- balets, džezs, hip-hops. Ar savu deju grupu viņa piedalās arī dažādos dejošanas konkursos. Vēlviens Akari hobijs ir zīmēšana, gleznošana, ko viņa mēdz darīt kopā ar saviem draugiem vai savu jaunāko māsu.. Meitene ir ambicioza- ja viņu kaut kas ieinteresēs, tad viņa to darīs ar lielu atdevi un veltīs tam daudz laika.
Ģimenē viņa ir vecākā māsa savai 12 gadus vecajai māsai. Ģimene un draugi viņu raksturo kā mierīgu, reizēm nopietnu, bet tomēr arī ļoti dzīvespriecīgu un smieklīgu. Tā kā Akari ir alerģija pret kaķiem, viņas vienīgie mājdzīvnieki ir zivtiņas.
Akari interese par dzīvošanu ārzemēs parādījās jau bērnībā, kad meitene mēdza lasīt grāmatas par bērnu dzīvesstiliem dažādās valstīs, tāpēc tagad viņa vēlās iepazīt un pieredzētcitu kultūru atšķirību uz savas ādas. Viņa grib pilnvērtīgi iepazīt latviešu kultūru- viņu īpaši interesē arhitektūra, vēsture, kā arī mūzika. Viņa tic, ka došanās apmaiņas programmā viņai iemācīs daudz jauna gan par sevi pašu, gan arī par Latviju.

PIESAKIES PAR VIESĢIMENI!

Izlasi:
– Kas ir AFS viesģimene?
– Viesģimenes statusa iegūšanas etapi
– Kā AFS atbalsta viesģimenes?
– Biežāk uzdotie jautājumi par viesģimeņu atlases procesu