Viesģimene pieteikusies Tukumā!

Japānietei Akari ir 17 gadi, un viņas mīļākais vaļasprieks ir kulinārija, tāpēc viņa mācās skolā, kurā ir kulinārijas novirziens. Akari nāk no Mijazaki pilsētas Japānas dienvidos, kur dzīvo kopā ar vecākiem un diviem suņiem, kamēr viņas vecākā māsa universitātē mācās datorzinātnes.

Akari un viņas ģimene, kaut arī viņiem ikdiena ir ļoti aizņemta, ir sociāli aktīvi – visi piedalās daudzos pasākumos, mamma spēlē volejbolu, tētis – golfu. Akari jau 11 gadus vienlaikus ar kulināriju apgūst kaligrāfijas mākslu.

Ar viesģimeni Akari gribētu apceļot Latviju, lai ar savām acīm redzētu Latvijas dabas bagātības, kuru fotogrāfijas motivēja viņu izvēlēties tieši mūsu valsti. Labprāt iemācītu ģimenei viņas dzimto japāņu valodu, un viņa īpaši vēlas iemācīties latviešu valodu. Darbojas kā brīvprātīgā dažādās organizācijās. Viņa gūst prieku arī, pastaigājoties pa tirdzniecības centriem un veikaliem.

Akari ar nepacietību gaida savu apmaiņas gadu Latvijā, un ar lielāko prieku iesaistīsies pasākumos un pulciņos skolā un ārpus tās, būs kā darbu mīloša māsa ģimenē.