Viesģimene pieteikusies Ogrē!

Anna ir no Itālijas, Veronas. Viņa ir 16 gadus veca, bet ļoti patstāvīga meitene. Viņa labprāt tiek galā ar savām lietām un problēmām pašas spēkiem, bet ja rodas vajadzība, viņa neriskē un prasa padomu kādam tuvam cilvēkam.

Annai patīk iet skolā un apgūt jaunas lietas, bet ne tāpēc, ka tas būtu jādara vai tāpēc, ka vecākie liek, bet gan  sevis pašas dēļ. Tas viņu padara ziņkārīgāku un laimīgāku.

Meitene jau 4 gadus iet teātra pulciņā, kur viņa ir satikusi daudz jaunu un interesantu cilvēku. Annai vispār ļoti patīk atrasties cilvēku vidū un parasti viņa ir tā, kas visus uzmundrina un liek pasmaidīt.

Viņa iet humanitārajā vidusskolā, kur apgūst antropoloģiju. Viņa ir ļoti priecīga par savu izvēli un tieši šī mācību priekšmeta dēļ, viņa izdomāja, ka grib doties apmaiņas programmā un iepazīt kādu kultūru pēc pašas pieredzes, dzīvojot uz vietas šajā valstī.

Apmaiņas gada laikā meitene vēlas pilnveidot pati sevi un savas zināšanas nākotnei, kā arī apgūt jaunu valodu un protams kultūru. Nākotnē Anna vēlētos kļūt par skolotāju vai policisti.