Merenges, bačatas valsts ar unikālu Eiropas un āfrikas iedzīvotāju miksli. Dominikāņi ir lepni par savu dažādo mantojumu. Pazīstami ar savu lielisko humora izjūtu, viņi būs laimīgi dalīties it visā ko paši sauc par muy dominicano. Tu jutīsies laipni gaidīts šajā salā ar augstāko kalnu Karību salās, dziļāko ieleju, lietusmežiem, tuksnešiem, purviem un balto smilšu pludmalēm.

Tīņi Dominikānas Republikā mīl pavadīt laiku kopā – tiksi aicināts uz daudzām aktivitātēm, kur sadraudzēties ar citiem. Arī sports (pārsvarā beisbols un baksetbols) ir populāri. Tāpat kā ģitāra, dejas un mākslas klases. Vakaros biežas ir mājas ballītes ar filmām un dejām.

Viesģimenes

Tava viesģimene var atrasties jebkurā vietā – sākot no nelielas kopienas beidzot ar lielu urbāno centru. Dominikāņi lietām pieiet salīdzinoši viegli un ir izpalīdzīgi viens pret otru.  Tomēr ģimenes mēdz būt visai konservatīvas, tāpēc ir labi, ja pirms kāda lēmuma pieņemšanas vai došanais kopā ar draugiem vispirms par to apjautājies savai viesģimenei.

Skola

Tu mācīsies vai nu valsts vai privātajā skolā. Mācības ir no augusta līdz jūnijām, no pirmdienas līdz piektdienai (plkst. 8:00-16:00). Skolēniem ir uniforma, kas ir katrai skolai atšķirīga. Skolās tiek piedāvātas arī ārpuslkases nodarbības kas bieži ir sports, mūzika, dejas un teātris.

Vamos a la playa 🎶 #afsdom #afsvlaanderen

A photo posted by 🌴 R O X A N N E 🌴 (@roxannekloeck) on

Valoda

Dominikānas Republikā galvenā runātā valoda ir spāņu. Tev ļoti noderēs jau esošas angļu un spāņu valodas pamatzināšanas. Ja būs nepieciešams, varēsi valodu apgūt papildus valodas kursos.

Ēdiens

Tev jānogaršo tradicionālais dominikāņu brokastu ēdiens, ko sauc Mangú, biezenis, ko veido specifisks banāns, yucca vai auyama, un ko tradicionāli [asnoedz ar cetiem sarkanajiem sīpoliem, balto sieru, olām un salami. Pusdienās bieži tiek ēsts Bandera Dominicana (Dominikānas karogs), kas sastāv no baltiem rīsiem, pupiņu sautējuma un gaļas.

A photo posted by Tuur knevels (@tuurknevels) on