Otra lielākā valsts pasaulē pēc iedzīvotāju skaita, ducis reliģiju, Humility valodu, un etnisko grupu attēlo neticamo Indijas kultūras daudzveidību. Gangas upes un majestātisko Himalaju kalnu zemē, tu atklāsi tradicionālo sari un moderno uzvalku sajaukumu, apgūsi jogu, redzēsi ratiņus, kuros pārdod ceptus dārzeņus un zivi. Skatīties un spēlēt sporta spēles, kino, iepirkšanās, iešana uz pludmali ir pusaudžu top aktivitātes. Lai arī kā, bet skola ir pirmajā vietā jauniešiem Indijā, un bieži vien arī savu brīvo laiku jaunieši pavada mācoties. Iet uz randiņiem Indijā nav ierasta lieta.

Cilvēki Indijā

Pazemība, miers un cieņa pret vecākiem cilvēkiem ir liela vērtība Indijā. Dalīšanās un vietējā sabiedrība arī ir ļoti svarīgi – tu pat vari dalīties ar savu ēdienu no sava šķīvja izrādot tuvības pazīmi. Cilvēki Indijā vairāk koncentrējas uz sabiedrības vajadzībām nevis uz to, kas nepieciešams katram individuāli. Indiešu comunikācijas stils vairāk ir netiešs un tev noteikti būs reta iespēja dzirdēt kādu tiešu ielūgumu. Veģetārisms Indijā ir ļoti populārs.

A photo posted by Kate Gilbert (@kaaycoo) on

Viesģimene un sabiedrība

Tu varētu tikt uzņemt jeb kur Indijā. Nav svarīgi kurā Indijas daļā Tu dzīvosi, rēķinies ar to, ka tavā ģimenē kopā dzīvos vairākas paaudzes, un lēmumi par izglītību vai laulībām bieži vien tiek pieņemti vienpersoniski. Indieši piederību videi izrāda ar to, ka pēc iespējas vairāk laika pavada kopā ar sev tuviem cilvēkiem, nekā vienam pašam aiz slēgtām durvīm.

Skola

Izglītība Indijā ir ļoti pieprasīta. Visticamāk tu apmeklēsi 11. klasi valsts skolā (kas gan visā pasaulē tiek uzskatītas par privātskolām) Atkarībā no tā, kurā štatā tu tiksi izvietots, tavs skolas gads sāksies martā (Delī) vai jūnijā (Dienvidindijā). Tev būs jāizviēlas viens no studiju virzieniem: inženierzinātnes, medicīna, uzņēmejdzrbība vai humanitārās zinības, kurās apgūst ekanomiku, vēsturi, filazofiju, psihaloģiju, socioloģiju u.c. Tev vajadzētu pieteikties arī kādam ārpusskolas pulciņam, ko piedāvā skola, kā piemēram, zīmēšanu, spēles, debates, kriketu vai basketbolu.

A photo posted by Kate Gilbert (@kaaycoo) on

मुझे भारत पसंद है

A photo posted by Olivia Persson (@oliviaperss0n) on

Valoda

Hindu un angļu valodas Indijā ir oficiālās valsts valodas, bet tev ir jārēķinās ar to, ka angļu valodā tu runāsi visa sava apmaiņas gada laikā un arī pirms programmas angļu valodai vajadzētu būt pietiekamā līmenī. Indijā ir atzītas 22 valodas un dialekti atkarībā no vietas.

Ēdiens

Ēdiens ir liela daļa no Indijas kultūras un tas atkarībā no reģiona ir ļoti daudzveidīgs. Piesātināts ar garšām un bieži ass, maltītes ir laiks, kad tev ir iespēja komunicēt ar ģimeni un draugiem. Indiešu virtuve sastāv no dārzeņiem, pupām, lēcām, rīsiem un tikai dažreiz no gaļas. Indija ir veģetāriešu paradīze.

A photo posted by Kat Lewis (@lewis.kat) on