Piedzīvo Kenijas elpu aizraujošo kultūru un ainavu un izpēti skaistos nacionālos parkus un savvaļas dabas rezervātus. Izbaudi piesātinātos ielu ēdienu aromātus un krāsainos tirdziņus, kas atspoguļo pilsētas darbīgo un rosīgo enerģiju.

Jauniešiem Kenijā patīk pavadīt laiku kopā, sportojot un piedaloties dažādos skolas pulciņos. Ģimenes kopīgās aktivitātes un ceremonijas, piemēram, kāzas, arī ir nozīmīga jauniešu dzīves sastāvdaļa.

Cilvēki un sabiedrība

Tu visdrīzāk dzīvosi mazā pilsētā vai ciemā, retāk pilsētā vai netālu no tās. Tava viesģimene sagaidīs tevi ar mīlestību un laipnību. Arī tev vajadzētu izrādīt cieņu, iekļaujot viņus savos plānos un lēmumos. Tāpat kā taviem viesbrāļiem un viesmāsām, tev vajadzētu izpalīdzēt ar mājas darbiem.

Valoda

Labas angļu valodas prasmes būs nepieciešamas, lai piedalītos šajā programmā. Tev būs iespēja piedalīties arī AFS nodrošinātās svahili valodas nodarbībās.

A photo posted by @nisnurcan on

A photo posted by @nisnurcan on

Ēdiens

Ēdiens Kenijā ir bagāts ar dažādiem maizes veidiem, ceptiem kartupeļiem, olām, rīsiem, gaļu, zivīm un dārzeņiem. Maltītes ir ģimenes laiks, tādēļ Kenijas ģimenes ēdienreizes bieži ietur kopā, to laikā apspriežot dienas notikumus. Lielākā daļa cilvēku ēd ar labo roku.

Let AFS guide your intercultural adventure

Go abroad with AFS to discover who you really are, make new lifetime friendships and immerse yourself in a fascinating intercultural experience.
TEEN PROGRAMS (UNDER 18 YEARS OLD)

Our learning program will prepare you for an amazing AFS intercultural experience. The program begins at your home country with a pre-departure orientation and continues with orientations and other supported learning activities and facilitated conversations will help you maximize your experience, cope the challenges of navigating a new culture and community and gain knowledge, skills, and a global understanding, throughout your time abroad, and as you return to you home country. AFS volunteers will be there to support and guide you and your host family through your learning journey abroad.

ADULT PROGRAMS (18 YEARS OR OLDER)

The Global Competence Certificate (GCC) program will support your intercultural learning experience. This state-of-the-art program prepares you to successfully navigate new cultural environments—during your AFSNext experience and long after you finish the program. Online intercultural learning modules combined with in-person sessions help you develop practical and global skills, knowledge and attitudes that employers need and mission-driven organizations believe will help achieve their social impact goals. You will receive your certification upon completion of the training program.