Panama, arī zināma kā “vieta ar daudz zivīm”, ir tropiska paradīze ar pludmalēm, lietusmežiem, un eksotiskiem dzīvniekiem, putniem un jūras iemītniekiem. Dažkārt minēts kā “Astotais Pasaules brīnums”, Panamas kanāls savieno Atlantijas un Kluso okeānu, kas pārvērtis šo valsti par internacionālu tirdzniecības centru.

Akadēmiskā izglītība pusaudžiem ir ļoti svarīga, tāpēc nereti pēc skolas viņi sanāk kopā, lai mācītos. Nedēļas nogalēs draugu grupas dodas uz kino, nodarbojas ar sportu (beisbols, futbols un basketbols ir iecienītākie sporta veidi), dejo un apmeklē vietējos festivālus.

#Pollera ?

A photo posted by Jassi 🙂 (@jasfisch) on

Cilvēki

Tu visticamāk dzīvosi vienā no mazajām Panamas pilsētām. Tavai viesģimenei būs svarīgi zināt, kur atrodies, tāpēc nepieciešams viņiem darīt zināmu par savām dienas gaitām. Neaizmirsti arī par pienākumiem mājās.

Skola

Tu visdrīzāk apmeklēsi publisko skolu, un Tev būs dota iespēja izvēlēties mācību virzienu. Mācības notiek divās maiņās – rīta un pēcpusdienas, un studentiem obligāta ir uniforma. Panamā ir viens no augstākajiem lasītprasmes rādītājiem reģionā (97%).

Las quiero mucho ❤ #nadamasquedecir

A photo posted by Jassi 🙂 (@jasfisch) on

#booklininpanama #afs55 #afspanama

A photo posted by Book Adisorn (@bookadisorn) on

Valoda

Galvenā valoda Panamā ir spāņu, taču cilvēki runā arī angliski. Angļu valodas pamatzināšanas būs noderīgas.

Ēdiens

Ēdiens Panamā ir dažāds un garšīgs. Rīsi ir neatņemama ēdienkartes sastāvdaļa, un tie tiek ēsti divreiz dienā. Ēdienreizes iekļauj gaļu, pupiņas, plantānus un dārzeņus, piemēram, tomātus, burkānus un kāpostus. Neaizmirsti nogaršot chichas, saldus un aukstus augļu dzērienus.

Fresh is best ?? #fresh #fish #pineapple #tuna #freshtuna #tagforlikes #healthyfood

A photo posted by Luven Bandermann (@raven.08) on