Peru, vēsturiskās Inku impērijas sirds, ir valsts ar apbrīnojamu vēsturi un pārsteidzošu tagadni. Izpēti tās skaisto dabu, ko ietekmējis Klusais okeāns; Andu kalnus, kas atrodas ap Makču Pikču, vai tropiskos Amazones lietusmežus. Iepazīsti dažādo Peru sabiedrību, kas iekļauj Kečvu indiāņus (inku pēcteči), mestizos (eiropiešu un indiāņu sajaukums), un cilvēkus ar radu rakstiem no Spānijas. Iemācies vairāk par valsts sabiedrību, apmeklējot tradicionālos festivālus un karnivālus.

Kopīgas aktivitātes un sports, it īpaši futbols un volejbols, ir ļoti iecienīts Peru jauniešu vidū. Bet, lai atpūstos, priekšroka tiek dota kino, dejām un lielveikalu, kafejnīcu un pilsētu apmeklēšanai.

Cilvēki

Tava viesģimene var tikt piemeklēta jebkurā Peru reģionā, taču visticamāk – vidēja izmēra vai mazā, apdzīvotā pilsētā. Peruiešu ģimenes jūtas komfortabli, runājot par savām emocijām, un viņiem patīk pavadīt laiku kopā ģimenes pasākumos vai ēdienreižu laikā. Vecākus uztrauc bērnu drošība, un tai tiek pievērsta īpaša uzmanība.

Skola

Tu apmeklēsi vai nu privāto, vai publisko skolu. Mācību diena parasti ilgst no astoņiem rītā līdz trijiem pēcpusdienā, un bieži vien uniformas skolēniem ir obligātas.

Pastāv sezonālas pēcstundu aktivitātes, lai sagatavotos īpašiem svētkiem vai notikumiem, piemēram, deju vai teātra pulciņš. AFS Tev arī palīdzēs sagatavot prezentāciju par savu valsti.

Valoda

Spāņu valoda ir oficiālā valoda Peru, taču arī kečvu valoda ir atzīta kā otrā oficiālā valsts valoda. Spāņu valodas pamatzināšanas būs noderīgas.

Ēdiens

Peruiešu virtuve ir labi zināma un pasaulē atzīta kā viena no daudzpusīgākajām un citu kultūru ietekmētākajām.

Pamatēdieni peruiešu virtuvē noteikti ir rīsi, kartupeļi, vista, zivis un dārzeņi, turklāt ēdiens bieži mēdz būt pikants. Peru var lepoties ar unikāliem augļiem, kas aug tikai un vienīgi šajā valstī.

Chicharrón y arroz con mariscos #misueño #afseffect #afsPerú #intercultura #exchange #intercambio #exchangestudent #afs

A photo posted by •Salvatore Romano• (@sasyromano_) on