Ja tu mīli mūziku, dejas, un Fado (populārs portugāļu mūzikas žanrs), Portugāle ir lieliska izvēle mācībām ārzemēs. Sākot ar Lisabonu un beidzot ar elpu aizraujošām pludmalēm, Portugālē jebkurš var atrast kaut ko sev piemērotu. Izpēti senās katedrāles un pilis, nelīdzenos kalnus, tirdziņus un festivālus.

Futbols, sērfošana, deju klubi, tirdziņi un festivāli padara nedēļu nogales jautras Portugāles jauniešiem.

Cilvēki

Tu tiksi izmitināts vai nu pilsētā, vai piepilsētas reģionā. Portugāļu ģimenēm patīk doties uz savām lauku mājām nedēļas nogalēs vai pavadīt laiku pludmalē. Ēdienreizes ir ļoti svarīgas portugāļu ikdienā, jo tieši tad ģimene sanāk kopā un apspriež dienas notikumus.

Skola

Tu apmeklēsi publisko skolu ar Tava vecuma studentiem, un Tu varēsi izvēlēties, uz ko koncetrēties – tehnoloģiju zinātni, sociālajām zinībām, valodām un literatūru vai mākslu. Portugāļu skolas mēdz būt izaicinošas un mācību dienas ir garas, bet tās ir arī lieliska vieta, kur sastapt jaunus cilvēkus, gūt jaunus draugus un iemācīties portugāļu valodu, vēsturi un kultūru.

Valoda

Visizplatītākā valoda Portugālē ir portugāļu valoda. Lai to iemācītos, AFS Tev izsniegs bukletu un audio failus. Skolas parasti arī piedāvā valodu klases tiem, kas šo valodu nezina vietējo līmenī.

Ēdiens

Jūras veltes ir ļoti populāras Portugālē, tāpat arī gaļa, maize, siers, svaigi augļi un dārzeņi. Dažādu veidu gaļas ir ļoti izplatītas un bieži pieejamas. Portugālē ir arī daudz konditorejas izstrādājumu veikalu, kā arī saldumu veikalu.

Portugāle un pieejamās programmas